Quantcast
Channel: skoleni-kurzy.eu - Nové kurzy / školení

Microsoft Word – kurz pro pokročilé

0
0
[skoleni-kurzy.eu] Cíl kurzu Zvládat formátovat složitý text, vytvářet či zpracovávat celé projekty a využít program pro týmovou práci. Zaměření kurzu Kurz je určen běžným uživatelům programu, kteří chtějí hlouběji proniknout do možností MS Word a rozšířit si svoje základní znalosti, pro každého, kdo tvoří dokumenty obsahující různé obrázky, grafy, tabulky, odkazy a reference, nebo v programu zpracovává odborné články, smlouvy, rejstříky, obchodní nabí ...NICOM, a.s.

Trimble SketchUp – workshop dynamické komponenty

0
0
[skoleni-kurzy.eu] Cíl workshopu Dokázat využívat parametrických návrhů jednotlivých komponent vašeho návrhu aplikace SketchUp Pro a následně je na kliknutí „oživit-. Zaměření workshopu Kurz je vhodný pro středně pokročilé uživatele SketchUp, dále jej doporučujeme všem samoukům, je určený pro každého, kdo potřebuje ve svých projektech měnit stav komponenty na základě změny rozměru nebo na kliknutí myši. Studijní materiály

Kurz fotografování dětí

0
0
[skoleni-kurzy.eu] Cíl kurzu Cílem workshopu je naučit se kreativně zachytit snímky dětí různého věku. Naučit se komunikovat s dětmi a správně je k fotografování motivovat. Poradíme Vám, jak udělat focení zábavné i pro samotné děti. Vše si procvičíte v praxi.  Průběh kurzu V první části kurzu na promítnutých příkladech z praxe probereme a společně prodiskutujeme teoretický základ.  Ve druhé praktické části ...NICOM, a.s.

Trimble SketchUp – základní kurz

0
0
[skoleni-kurzy.eu] Cíl kurzu Orientovat se v rozhraní aplikace SketchUp a dokázat v ní vytvářet svoje vlastní návrhy. Zaměření kurzu Kurz je vhodný pro začínající uživatele, ocení jej samouci, kteří již chvíli s aplikací pracují, dále je určený pro každého s potřebou prezentovat svoje návrhy ve 3D. Studijní materiály Autorské výukové materiály v ceně kurzu. Po celou d ...NICOM, a.s.

Microsoft Excel – pro pokročilé

0
0
[skoleni-kurzy.eu] Cíl kurzu Zvládnout si přizpůsobit program MS Excel na míru svým potřebám a díky automatizaci rutinních úkolů zpracovávat komplexní a složité projekty včetně kontrolních mechanismů a dynamických změn pohledu na prezentovaná data. Zaměření kurzu Kurz je vhodný pro uživatele, kteří již v programu pracují a očekávající rozšíření a prohloubení znalostí v logických postupech nebo získat certifikaci, pro každého, kdo zpracovává a analyzuje ...NICOM, a.s.

Microsoft PowerPoint – základní kurz

0
0
[skoleni-kurzy.eu] Cíl kurzu Vytvářet působivé a rozmanité prezentace, které podtrhnout prezentované téma a zaujmou posluchače. Zaměření kurzu Kurz je vhodný pro všechny, kteří chtějí formou poutavé prezentace publikovat obsah směrem k zákazníkům, kolegům a nadřízeným, pro začátečníky, kteří chtějí prezentovat na obrazovce počítače, na plátně nebo prostřednictvím počítačové sítě. Studijní materiály výukové materiály fir ...NICOM, a.s.

Základy kybernetické bezpečnosti

0
0
[skoleni-kurzy.eu]   Předpokládané znalosti Základní orientace v ICT prostředí rozumět pojmům storage, server, SAN, LAN, PC, notebook, tablet, mobil, tiskárna …. Zaměření kurzu Kurz je vhodný pro kohokoli kdo se v bezpečnosti informací neorientuje a měl by zájem o obecný přehled, sales a presales role dodavatelů, kteří potřebují u svých zaměstnanců zvýšit povědomí v oblasti bezpečnosti informací za účelem prodeje bezpečnostních řešení, ...NICOM, a.s.

Nexus 9300 - 9500 and Application Centric Infrastructur

0
0
[skoleni-kurzy.eu]   Předpokládané znalosti Základní pojmy z oblasti Internetworkingu, OSI modelu, TCP - IP protokolu, Ethernetu a konfigurace, základní znalosti virtualizace. Zaměření kurzu Kurz je určený pro IT profesionály se zodpovědností za instalaci, konfiguraci a provoz přepínačů Nexus 9500 - 9300 v ACI režimu v datových centrech. Po celou dobu kurzu je pro vás připraveno bohaté občerstvení a kvalitní káva. ...NICOM, a.s.

Trimble SketchUp – prezentace návrhů

0
0
[skoleni-kurzy.eu] Cíl kurzu Naplno využívat prezenční schopnosti aplikace SketchUp, aby vaše návrhy byly o další stupeň realističtější. Zaměření kurzu Kurz je vhodný pro středně pokročilé uživatele aplikace Trimble SketchUp, dále jej doporučujeme všem SketchUp samoukům, je určený pro každého, kdo potřebuje prezentovat svoje 3D návrhy kolegům či koncovým zákazníkům. Studijní materiály ...NICOM, a.s.

Autodesk Inventor – kurz iLogic

0
0
[skoleni-kurzy.eu] Cíl kurzu Navrhovat dokonalejší výrobky, snižovat náklady na vývoj a rychleji uvádět výrobky na trh. Zaměření kurzu Kurz je vhodný pro uživatele Inventoru a kontruktéry, nemusíte být vývojář, abyste mohli používat iLogic. Studijní materiály CZ literatura není dostupná. Doporučujeme volitelně za příplatek ...NICOM, a.s.

Fotoreportér

0
0
[skoleni-kurzy.eu] Cíl kurzu Poskytnout ucelené fotografické vzdělání pro profesní využití. Zaměření kurzu Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilejší fotografy, výhodou, nikoliv předpokladem, je základní znalosti ovládaní zrcadlovky, podmínkou je dosažení věku 18 let a ukončení alespoň povinné základní docházky, vhodný pro registrované na úřadu práce. Studijní materiály Autorské výukové materiály v ceně kur ...NICOM, a.s.

Microsoft OneNote – efektivní využití

Previous Fotoreportér
0
0
[skoleni-kurzy.eu] Cíl kurzu Efektivně a přehledně zaznamenávat i spravovat své poznámky a seznámit se s možnostmi spolupráce s programy MS Office. Zaměření kurzu Kurz je vhodný pro uživatele, kteří se již nechtějí stále zdržovat hledáním poznámek psaných na papírcích, ale chtějí mít vše přehledně k nalezení na jednom místě a přístupné odkudkoli. Po celou dobu kurzu je pro vás připraveno bohaté občerstvení a kvalitní káva. ...NICOM, a.s.

Adobe Photoshop workshop – kurz praktického využití aneb procvičování dělá mistra

0
0
[skoleni-kurzy.eu] Cíl kurzu Procvičit a zažít osvojené informace na praktických příkladech ze života grafika a fotografa. Propojit znalosti z dílčích témat editace do komplexních souvislostí s vyústěním v dokončený projekt. Zaměření kurzu Kurz je určen pro uživatele Photoshopu kteří jej využívají v oblasti tvorby grafiky, úpravy fotografie a publikování na webu nebo sociálních sítích. Po celou dobu kurzu je pro vás připraveno bohaté občerstvení ...NICOM, a.s.

Zoner Photo Studio – kurz pro pokročilé

0
0
[skoleni-kurzy.eu] Předpokládané znalosti Základy práce v prostředí Windows. Orientace v prostředí Zoner Photo Studio a ovládání základních fotografických úprav. Cíl kurzu Ovládnout pokročilé nástroje na úpravu fotografií a dosáhnout tak profesionálního vzhledu pořízeného snímku. Zaměření kurzu Kurz je určen pro všechny, kteří již v Zoneru pracují a chtějí si své znalosti rozšířit. Dále pro absolventy kurzu ...NICOM, a.s.

Microsoft Excel – kurz programování ve VBA II.

0
0
[skoleni-kurzy.eu] Cíl kurzu Využívat pokročilé vlastnosti prostředí Visual Basic editoru a prostřednictvím objektového přístupu programovat systematicky. Předpokládané znalosti Znalost programu MS Excel na úrovni kurzu Microsoft Excel – kurz programování ve VBA I. Znalost ...NICOM, a.s.

Kurz fotografování nemovitostí

0
0
[skoleni-kurzy.eu] Cíl kurzu Seznámit se se základními možnostmi fotografování nemovitostí a to jak jejich celků domů, tak v omezených prostorách jednotlivých bytů či místností. Průběh kurzu Úvodní teoretická přednáška věnovaná ideálnímu vybavení pro fotografování nemovitostí a základům kompozice včetně informací o základních parametrech nastavení fotoaparátu

Kurz úspěšné komunikace

0
0
[skoleni-kurzy.eu] Cíl kurzu Naučit se efektivně komunikovat v obtížných situacích. Zaměření kurzu Kurz je vhodný pro každého, kdo se chce vydat na cestu zlepšování svých komunikačních dovedností v jakémkoliv oboru a rovině života, doporučujeme jej každému, kdo v práci musí jednat s lidmi. Studijní materiály Tištěné autorské materiály v ceně kurzu. Po celou dobu kurzu je pro vás připraveno bohaté občers ...NICOM, a.s.

Adobe InDesign – certifikovaný kurz pro pokročilé

0
0
[skoleni-kurzy.eu] Cíl kurzu Získat komplexní znalost pokročilých postupů a technik při sazbě interaktivních dokumentů v DTP programu Adobe InDesign. Zaměření kurzu Kurz je vhodný pro pokročilejší uživatele, kteří potřebují získat hlubší znalosti a zkušenosti s programem Adobe InDesign a jeho nadstavbovými prvky, dále pak pro účastníky ...NICOM, a.s.

Píšete dobře? Pište perfektně aneb písemná komunikace formálně i neformálně

0
0
[skoleni-kurzy.eu] Místo SMOSK K CENTRUM , Senovážné náměstí 23, Praha 1 Lektor Jiřina Alex Juranková specialistka na firemní písemnou komunikaci Poznámka V ceně semináře jsou podkladové materiály a celodenní občerstvení. Každý účastník obdrží na konci semináře OSVĚDČENÍ o jeho absolvování. Po celou dobu kurzu je pro vás připraveno bohaté občerstvení a kvalitní káva. ...NICOM, a.s.

Bezpečné programování

0
0
[skoleni-kurzy.eu]   Předpokládané znalosti Základní znalost a zkušenost s vývojem softwaru, ať už pro desktop, mobilní platformy nebo webové platformy. Po celou dobu kurzu je pro vás připraveno bohaté občerstvení a kvalitní káva.       ...NICOM, a.s.

Autodesk Maya – úvod do 3D

0
0
[skoleni-kurzy.eu] AKTUÁLNÍ AKCE NA KURZ Při současném objednání dvou a více osob na stejný termín kurzu, se cena za každou osobu snižuje na 17 500 Kč bez DPH. Po obdržení objednávky s vámi cenu vyrovnáme. Předpokládané znalosti Pro hladký průběh kurzu jsou potřebné základní znalosti práce s počítačem Windows, MacOS, Linux. Základní orientace v počítačové grafice je velkou výhodou. Kurz je veden na pla ...NICOM, a.s.

WordPress kurz – webové stránky za jeden den

0
0
[skoleni-kurzy.eu] Pokud byste chtěli, můžeme vám před začátkem kurzu zařídit vaši vlastní doménu na internetu, kam svoji prezentaci vytvořenou na kurzu pouze přesunete jak, tak to se dozvíte na školení. V tom případě nás kontaktujte alespoň dva týdny před začátkem kurzu, aby bylo vše dopředu připraveno. Tím naše péče o vás nekončí. Pokud si s něčím nebudete vědět rady, rádi vás přivítáme na individuálních konzultacích.   Cíl kurzu Zvládnout nainstalovat, zprovoznit a přizpůso ...NICOM, a.s.

Autodesk 3DS MAX – kurz

0
0
[skoleni-kurzy.eu] Pro koho je kurz určen Autodesk 3Ds MAX je určen pro nové uživatele v oblasti 3D modelovaní a vizualizace. Ať už jste architektem, návrhářem, stavebním inženýrem nebo specialistou na vizualizace, software Autodesk 3ds Max vám nabídne výkonnou a integrovanou sadu nástrojů pro rapidní tvorbu různých verzi návrhů či analýzu denního osvětlení. Tvořte působivé vizualizace pro snazší návrh, ověřování a také demonstrovaní vašich projektů. Studijní materiál ...NICOM, a.s.

Python a Django – kurz tvorby a nasazení aplikací

0
0
[skoleni-kurzy.eu] Předpokládané znalosti Základní principy programování a HTML. Cíl kurzu Poznat moderní principy tvoření webů a webových aplikací a ukázat si, že existují výkonnější a efektivnější řešení než stárnoucí PHP frameworky. Zaměření kurzu Kurz je vhodný pro začátečníky ve we ...NICOM, a.s.

Autodesk Fusion 360 – základní kurz úvod do parametrického modelování

0
0
[skoleni-kurzy.eu] Předpokládané znalosti Uživatelská znalost práce s PC a základy geometrie. Cíl kurzu Naučit se vytvářet dokonalé digitální prototypy v jednoduchém pracovním prostředí založeném na web-cloud technologii. Zaměření kurzu Kurz je vhodný pro začátečníky nebo samouky v aplikaci Autodesk Fusion, je určen pro hobby, jednotlivce nebo malé firmy, ale funkčním rozsahem je i zajímavým řešením pro větší konstrukčn ...NICOM, a.s.

Autodesk Inventor – kurz pro středně pokročilé modelování součástí a plochy

0
0
[skoleni-kurzy.eu] Cíl kurzu Naučit uživatele efektivní dovednosti i ve 3D náčrtu k vytvoření modelu, ke složitějším tvarům využívat modelování pomocí ploch, k analýze jeho tvarových parametrů a vazeb až k samotné tvorbě 2D dokumentace – výkresu. Zaměření kurzu Školení Autodesk Inventor pro pokročilé modelování součástí a plochy je určeno pro uživatele, kteří již pracují s aplikací Inventor - Inventor LT nebo pro samouky používající software kratší dobu, ...NICOM, a.s.

Poznejte tajemství kaskádových stylů CSS 3

0
0
[skoleni-kurzy.eu] Cíl kurzu Porozumět syntaxi zápisu vlastností kaskádových stylů a zvládnout nastylovat vlastní webové stránky pomocí CSS 3. Zaměření kurzu Kurz CSS 3 určený pro začínající vývojáře webových stránek a aplikací frontend kodér, UI, webmaster, je vhodný pro ty, kteří chtějí změnit vzhled svých webových stránek – a to počínaje malými změnami a konče redesignem celého webu, dále jej ocení grafici a webdesigneři, jež se chtějí z ...NICOM, a.s.

Moderní HTML 5 – jazyk webových stránek

0
0
[skoleni-kurzy.eu] Předpokládané znalosti Ovládat operační systém, ve kterém pracujete Windows, Linux, Mac OS. Znalost práce s winzip nebo winrar. Rozeznat rozdíl mezi souborem a složkou. Cíl kurzu Kódovat stránky v HTML5 a psát čistý, úsporný a efektivní kód. Pochopit princip fungování webových stránek a porozumět způsobu jejich tvorby. Zaměření kurzu Kurz HTML 5 je určen všem, kteří chtějí porozumět základ ...NICOM, a.s.

Docker – kurz kontejnerizace aplikací

0
0
[skoleni-kurzy.eu] Předpokládané znalosti Kurz předpokládá znalost příkazové řádky Linux, Windows. Cíl kurzu Samostatně vytvářet aplikace v Docker kontejnerech, bez ohledu na jejich užitou technologii a následně je nasazovat do produkčního prostředí. Zaměření kurzu Kurz je vhodný pro vývojáře, systémové administrátory a testery, dále pro všechny, kteří chtějí posunout vývojářské procesy ve své firmě na vyšší úroveň a  ...NICOM, a.s.

CorelDRAW – základní kurz

0
0
[skoleni-kurzy.eu] Předpokládané znalosti Pro vstup na kurz jsou potřebné základní znalosti práce s počítačem na úrovni běžného uživatele. Cíl kurzu Automatizovat práci v programu CorelDRAW a zvládnout vytvářet a zpracovávat jednoduché propagační materiály s vlastními grafickými prvky. Zaměření kurzu Kurz je vhodný pro začátečníky seznamující se s používáním programu CorelDRAW v praxi, pro grafiky, kteří s programem zač ...NICOM, a.s.

Microsoft Word – základy typografie a úpravy textu

0
0
[skoleni-kurzy.eu] Cíl kurzu Ovládat typografická pravidla a správně s nimi zacházet v rámci formátování dokumentu v MS Word. Zaměření kurzu Vhodný pro základní i pokročilé uživatele programu MS Word. ...NICOM, a.s.

AutoCAD a AutoCAD LT – základní kurz

0
0
[skoleni-kurzy.eu] Absolvujte školení u profesionálů v autorizovaném školicím středisku ATC NICOM Pracujeme vždy s nejnovější verzí software, takže získáváte okamžitě výhodu všech novinek a vylepšení, která s sebou vždy nová verze přináší. Pro zákazníky starších verzí můžeme nachystat požadovanou verzi. Jelikož základy AutoCADu i jeho malého bratra AutoCADu jsou až na pár výjimek shodné, můžete bez rozpaků absolvovat základní kurz, ať už budete pracovat s velkým AutoCADem ...NICOM, a.s.

Adobe Premiere – certifikovaný základní kurz

0
0
[skoleni-kurzy.eu] Cíl kurzu Dokázat v Adobe Premier vytvořit a zpracovat krátké video včetně zvuku a vyexportovat ho ve vhodném formátu. Zaměření kurzu Kurz je učen pro začátečníky a hobby střihače. Studijní materiály Adobe Premiere Pro – doporučujeme k zakoupení Po celou dobu kurzu je pro vás připraveno bohaté občerstvení a kvalitní káva. ...NICOM, a.s.

Adobe Photoshop – certifikovaný kurz pro pokročilé

0
0
[skoleni-kurzy.eu] Zaměření kurzu Kurz je vhodný pro pokročilejší uživatele, kteří chtějí svou znalost programu Adobe Photoshop posunout na profesionální úroveň, dále pro účastníky Základního certifikovaného kurzu Adobe Photoshop, především pro amat ...NICOM, a.s.

Microsoft Outlook – základní kurz

0
0
[skoleni-kurzy.eu] Cíl kurzu Ovládat běžnou emailovou komunikaci v programu MS Outlook pro osobní i pracovní účely a s emaily následně dále pracovat. Využívat kalendář pro plánování času a komunikaci v týmu, používat úkoly a kontakty. Zaměření kurzu Kurz je určen pro administrativní a řídící pracovníky, kteří chtějí efektivně využívat možnosti elektronické pošty, pro začátečníky, kteří potřebují pracovat s elektronickým diářem, zvládnout zakládání schů ...NICOM, a.s.